18.04
15:30
Å umadija RadniÄki 1923
Sloga (P)
1
0
|
18.04.2010 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
15:30
ŽelezniÄar
Sloboda (U)
2
1
|
18.04.2010 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
15:30
MaÄva
Morava (VP)
7
0
|
18.04.2010 15:30 | 7 : 0 |
18.04
16:00
Hajduk Veljko
RadniÄki (P)
3
3
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Vlasina
Jedinstvo (B)
3
0
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Jedinstvo (P)
Rudar Alpos
0
0
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 0 |
|
18.04
16:00
Spartak (D)
Sloga (T)
0
1
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Senta
VrŔac
3
1
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 1 |
|
18.04
17:00
Srem
Mladenovac
2
0
|
18.04.2010 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
17:00
KovaÄevac
Resnik
3
3
|
18.04.2010 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
18.04
10:00
Beograd
GrafiÄar
1
0
|
18.04.2010 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
17:00
Å umadija
Hajduk
3
1
|
18.04.2010 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
17:00
RadniÄki (O)
SindjeliÄ
2
0
|
18.04.2010 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
17:00
Sopot
Voždovac
1
1
|
18.04.2010 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
10:00
ŽelezniÄar (BV)
DorÄol
2
1
|
18.04.2010 10:00 | 2 : 1 |
|
18.04
11:00
Mladost (O)
Polet (T)
2
4
|
18.04.2010 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
18.04
15:30
Prijevor
SuŔica
2
2
|
18.04.2010 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
15:30
Vodojaža
Bane
4
0
|
18.04.2010 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
11:00
Erdoglija Å umadija 1903
Slavija (K)
0
1
|
18.04.2010 11:00 | 0 : 1 |
|
18.04
15:30
Jadar (GD)
RadniÄki (K)
3
0
|
18.04.2010 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
15:30
Zlatar
Sloga (LÅ )
2
0
|
18.04.2010 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
15:30
KruŔik
OseÄina
5
2
|
18.04.2010 15:30 | 5 : 2 |
|
||||||
18.04
15:30
Sloga (S)
Jadar (S)
3
1
|
18.04.2010 15:30 | 3 : 1 |
|
18.04
15:30
ŽelezniÄar Inon
Selevac
1
0
|
18.04.2010 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
15:30
Crvena zvezda (S)
Omladinac (Å )
4
1
|
18.04.2010 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
15:30
Borac
Vrbovac
2
1
|
18.04.2010 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
15:30
Partizan (BB)
ObiliÄ (Ž)
2
0
|
18.04.2010 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
15:30
Seljak
Å apine
4
2
|
18.04.2010 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
18.04
15:30
Homoljac
Sloga (B)
0
0
|
18.04.2010 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
15:30
Zvižd
VGSK
2
3
|
18.04.2010 15:30 | 2 : 3 |
|
18.04
16:00
Mladost (M)
BobiŔte
4
1
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
OFK Brzi Brod
TopliÄanin
0
1
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Radan
Mladost (L)
3
0
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 0 | |||||||
18.04
16:00
Jastrebac (B)
Mladost (B)
4
1
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Pukovac
Morava (VH)
1
0
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
VuÄje
Zaplanjac
3
2
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 2 |
|
18.04
16:00
Borac
Rudar (B)
0
0
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Pepeljevac
TimoÄanin
1
1
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Sloga (Ä)
Trstenik PPT
0
0
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Slatina (B)
SFS Borac
2
1
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
TrgovaÄki
Morava (Ä)
4
1
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 1 |
|
18.04
16:00
BaÄka 1901
Sloboda
1
1
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Borac
BuduÄnost (SC)
1
0
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Polet (N)
RadniÄki (B)
0
2
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 2 |
|
18.04
16:00
Hajduk
Cement
0
0
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
RadniÄki (I)
BuduÄnost (M)
4
2
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Borac
Crvena Zvezda (NS)
1
1
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Ljukovo
RadniÄki (SM)
0
0
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 0 |
|
18.04
17:00
Posavac TiŔma
Borac (O)
2
0
|
18.04.2010 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
10:00
GSP Polet
PKB
1
0
|
18.04.2010 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
11:00
Žarkovo
Milutinac
1
0
|
18.04.2010 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
17:00
Crvena zvezda (MML)
RadniÄki (NB)
1
1
|
18.04.2010 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
17:00
BuduÄnost (D)
PoŔtar
3
0
|
18.04.2010 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
17:00
Lasta
Trudbenik
1
2
|
18.04.2010 17:00 | 1 : 2 |
|
18.04
16:00
Proleter Lasta
KaraÄorÄe
0
1
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Tutin
Jedinstvo
3
0
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 0 | |||||||
18.04
16:00
Rudar
Borac (V)
2
1
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Napredak
Borac (A)
0
1
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Radnik
BuduÄnost
4
0
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Mataruge
GoÄ
1
0
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
18.04
16:00
Napredak (K)
Jedinstvo (P)
4
1
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Omladinac (Z)
Napredak (S)
2
1
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
GoruŔica
Jedinstvo (K)
2
1
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Miokovci
VelereÄ 94
2
2
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Jedinstvo (GG)
Rudar
0
0
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 0 |
|
18.04
15:00
Napredak
Polet
2
4
|
18.04.2010 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
18.04
15:00
Omladinac
GP Zlatibor
1
0
|
18.04.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
15:00
ŽelezniÄar
Jasen
5
2
|
18.04.2010 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
18.04
15:00
Zlatibor (Ä)
Lazarica
3
1
|
18.04.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
15:00
PeruÄac
Zlatibor voda
3
2
|
18.04.2010 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
15:00
Jedinstvo
Savinac
3
1
|
18.04.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
15:00
Arilje
SeÄica
0
0
|
18.04.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
18.04
16:00
Rajac
Sovljak
2
2
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
ZSK
Ribnikar
3
0
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Vrujci
Brezovica
3
2
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 2 |
|
18.04
Lunjevac
Å umadija
2
1
|
18.04.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
Cerovac
Omladinac
5
2
|
18.04.2010 | 5 : 2 |
|
||||||
18.04
Napredak
Sloga
3
0
|
18.04.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
Mladi radnik
ŽelezniÄar (K)
2
1
|
18.04.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
Mladi borac
Drugovac
1
2
|
18.04.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
Udarnik
Jedinstvo
1
0
|
18.04.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
ŽelezniÄar (S)
BuduÄnost
4
0
|
18.04.2010 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
Radnik
Sloboda
1
3
|
18.04.2010 | 1 : 3 |
|
18.04
10:00
Å umadija
Å umadinac (B)
2
3
|
18.04.2010 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Junkovac
Borac (Lj)
4
0
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Borac (P)
Beli Orlovi
1
0
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Partizan (D)
Lokomotiva
3
2
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Bare
Badnjevac
5
0
|
18.04.2010 16:00 | 5 : 0 |
|
18.04
16:00
Vihor
Sloga (K)
4
3
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Sloga (D)
Borac
2
1
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Sloga (B)
Mlava
3
1
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Beli Orao
Dunavac
1
0
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Bata BuliÄ
Napredak (N)
3
1
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Napredak (VC)
Petar Dobrnjac
1
4
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 4 |
|
18.04
16:00
Omladinac (GK)
OFK NiÅ”
1
1
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
BuduÄnost (PK)
Aluminjum
0
1
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Äegar
Sloboda
1
0
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Mramor
Vulkan
4
0
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Morava (Ä)
Stevan NeŔticki
1
0
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Proleter (M)
Palilulac
1
0
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
VrtiŔte
RadniÄki (T)
2
3
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 3 |
|
18.04
16:30
Rutevac
Bukovik
2
0
|
18.04.2010 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Mladost (B)
RasovaÄa
5
1
|
18.04.2010 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
18.04
16:30
Zemljoradnik
Morava
3
0
|
18.04.2010 16:30 | 3 : 0 |
|
18.04
16:00
ŽelezniÄar (VB)
Zufo
0
3
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Hajduk
Pavlovac
6
0
|
18.04.2010 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
As
Vihor
3
0
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Mladost
Napredak
3
0
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 0 |
|
18.04
Padež
Lužnica
1
9
|
18.04.2010 | 1 : 9 |
|
18.04
KljuÄ
Rudna Glava
4
0
|
18.04.2010 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
Sloga
Dunav
0
0
|
18.04.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
Rajac
Zlot
4
1
|
18.04.2010 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
Nemetali
RadniÄki
6
0
|
18.04.2010 | 6 : 0 |
|
||||||
18.04
Majdanpek
MiloŔevo
9
1
|
18.04.2010 | 9 : 1 |
|
||||||
18.04
Brodoremont
PoreÄ
1
1
|
18.04.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
BSK
Krivelj
1
1
|
18.04.2010 | 1 : 1 |
|
18.04
16:30
BaÄka (M)
Preporod
0
0
|
18.04.2010 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
EÄÅ”eg
BajŔa
1
0
|
18.04.2010 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:30
Krivaja
Äantavir
3
2
|
18.04.2010 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Tavankut
Jadran
2
2
|
18.04.2010 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
16:30
Proleter
Vinogradar
6
1
|
18.04.2010 16:30 | 6 : 1 |
|
18.04
16:00
Vulturul
RadniÄki (K)
2
1
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
BuduÄnost (BB)
RadniÄki (B)
0
3
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 3 | |||||||
18.04
16:00
Crvena zvezda
Mladost
2
1
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Slavija
Partizan (U)
7
2
|
18.04.2010 16:00 | 7 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Borac
Jugoslavija
3
1
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Sloga
Tempo
1
0
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Dolovo
Polet
3
0
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Partizan (G)
Proleter
2
1
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
18.04
16:00
OFK Klek
Borac (Z)
0
0
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Zadrugar
Naftagas (E)
7
0
|
18.04.2010 16:00 | 7 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Delija
Mladost (L)
1
2
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Naftagas (B)
Borac (A)
2
0
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 0 |
|
18.04
15:30
Lipar
GraniÄar
0
0
|
18.04.2010 15:30 | 0 : 0 | |||||||
18.04
15:30
Kordun
BSK
2
0
|
18.04.2010 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
15:30
Rusin
Omladinac (D)
1
2
|
18.04.2010 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
15:30
Zadrugar
Kula
2
0
|
18.04.2010 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
15:30
Omladinac (B)
Mladost (K)
1
1
|
18.04.2010 15:30 | 1 : 1 |
18.04
15:30
Borac (Å )
Hercegovac
2
0
|
18.04.2010 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
15:30
FruŔkogorac
Tvrdjava
1
2
|
18.04.2010 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
15:30
Sremac
Jedinstvo (R)
1
1
|
18.04.2010 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
15:30
Slavija (NS)
Vrbas
1
0
|
18.04.2010 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
15:30
Petrovaradin
Kabel
1
3
|
18.04.2010 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
18.04
10:00
Mladost (NS)
ObiliÄ
0
0
|
18.04.2010 10:00 | 0 : 0 |
|
18.04
Borac (M)
Jadran
2
4
|
18.04.2010 | 2 : 4 |
|
||||||
18.04
Sloga MilŔped
FruŔkogorac
4
1
|
18.04.2010 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
Borac (S)
Sloga (E)
3
1
|
18.04.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
Hajduk (B)
Mladost
3
0
|
18.04.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
Dunav
GraniÄar (K)
3
0
|
18.04.2010 | 3 : 0 |
|
18.04
Jedinstvo (D)
Mladost (V)
0
1
|
18.04.2010 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
Ribnica
Polet (R)
0
3
|
18.04.2010 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
Morava (M)
Mlada krila
5
2
|
18.04.2010 | 5 : 2 | |||||||
18.04
Å umadija
Lazac
1
2
|
18.04.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
Olimpik
ŽiÄa
1
0
|
18.04.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
Tavnik
Granit
6
2
|
18.04.2010 | 6 : 2 |
|
18.04
16:30
Borac (K)
Radjevac
0
1
|
18.04.2010 16:30 | 0 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Jedinstvo
CrnÄa
1
1
|
18.04.2010 16:30 | 1 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Rudar (B)
TE GuÄevo
0
2
|
18.04.2010 16:30 | 0 : 2 | |||||||
18.04
16:30
Velika Reka
GuÄevo
3
1
|
18.04.2010 16:30 | 3 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Sloga (S)
Granit
2
1
|
18.04.2010 16:30 | 2 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Milan OrliÄ
Stari Jadar
3
2
|
18.04.2010 16:30 | 3 : 2 | |||||||
18.04
16:30
Jelav
Cer
1
1
|
18.04.2010 16:30 | 1 : 1 | |||||||
18.04
16:30
Stolice
Prva iskra
2
2
|
18.04.2010 16:30 | 2 : 2 |
18.04
PriÄeviÄ
Lukavac
1
5
|
18.04.2010 | 1 : 5 |
|
||||||
18.04
Gradac
Junior Novo Naselje
1
0
|
18.04.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
Zadrugar
Milenko PavloviÄ
2
3
|
18.04.2010 | 2 : 3 |
|
||||||
18.04
Dupljaj
Iskra
0
3
|
18.04.2010 | 0 : 3 |
|
18.04
VragoÄanica
Mladost (D)
1
7
|
18.04.2010 | 1 : 7 |
|
||||||
18.04
Polet
KoteŔica
3
2
|
18.04.2010 | 3 : 2 |
|
||||||
18.04
OFK Divci
Mladost (VK)
2
0
|
18.04.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
BeloŔevac
OFK Povlen
2
3
|
18.04.2010 | 2 : 3 |
|
18.04
Podunavac
Badljevica
3
0
|
18.04.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
Å umadinac
VuÄak
2
3
|
18.04.2010 | 2 : 3 |
|
||||||
18.04
Ravni Gaj
7. Jul
3
1
|
18.04.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
Petrijevac
Landol
1
3
|
18.04.2010 | 1 : 3 |
|
18.04
Jasenica
Polet
0
4
|
18.04.2010 | 0 : 4 |
|
||||||
18.04
Mladost
Karadjordje
3
0
|
18.04.2010 | 3 : 0 |
|
18.04
16:00
Sloga
Bokanja
4
2
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Jasenica
VenÄani
3
1
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Radoje DomanoviÄ
OFK Å atornja
1
5
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
18.04
16:00
Å umadinac
Prvi srpski ustanak
3
0
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
TreŔnjevica
VinÄa
0
0
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
BSK Belosavci
Borac
3
2
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 2 |
|
18.04
16:00
RaÄa PopoviÄ
Mladost (CK)
1
0
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Mladost MG
ŽSK
2
1
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Omladinac
Lepenica
4
0
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
KaraÄorÄe
Sloga (M)
1
4
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
18.04
16:00
Mladost (R)
Crvena zvezda
0
0
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Polet
Sloga (Z)
2
1
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
BSK
Kotlenik
4
0
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 0 |
|
18.04
16:00
Sloga
Pionir
4
1
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Mladost
Äerdap
4
0
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Borac
Jedinstvo
3
1
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Sloga (Ä)
Makce
4
1
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Carevac
Polet
4
0
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Pobeda
Žitkovica
2
0
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 0 |
|
18.04
16:00
DragoÅ”
Integral
1
4
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
18.04
16:00
Rudar
Vrelo
2
0
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Napredak
RadniÄki
3
1
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
KrilaÅ”
KoŔava
2
1
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Zadrugar
Sloboda
4
0
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Omladinac
Jedinstvo
1
2
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 2 |
|
18.04
RadniÄki (KS)
Zadrugar
1
1
|
18.04.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
Crvena zastava
BuduÄnost
3
0
|
18.04.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
Moravac
Morava
3
1
|
18.04.2010 | 3 : 1 |
|
18.04
ŽeljuŔa
Sloga
1
2
|
18.04.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
Mladost (PR)
Provalija
3
1
|
18.04.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
Temac
Pobeda
4
0
|
18.04.2010 | 4 : 0 |
|
||||||
18.04
Lokomotiva
BuduÄnost
6
1
|
18.04.2010 | 6 : 1 |
|
18.04
16:00
Mala Bosna
Solid
2
0
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Poljoprivrednik
ÄurÄin TB
3
3
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Lokomotiva
Elektrovojvodina
1
1
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
16:00
Sever
Hajduk
0
6
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 6 |
|
||||||
18.04
16:00
Žednik
Udarnik
4
1
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 1 |
|
18.04
16:00
Å ampion Olimpija
TromeÄa
1
2
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Jedinstvo
GraniÄar
3
4
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 4 |
|
||||||
18.04
16:00
Sloga
Tisa
0
8
|
18.04.2010 16:00 | 0 : 8 |
|
18.04
16:00
Mladost
Tomislavci
1
2
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
16:00
Pobeda
Sloboda
2
3
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Napredak
MiÄunovo
3
3
|
18.04.2010 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
18.04
16:00
Slavija
Olimpija
5
1
|
18.04.2010 16:00 | 5 : 1 |
|
18.04
Jedinstvo SteviÄ
BSK BavaniŔte
1
0
|
18.04.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
Omladinac (D)
Proleter
3
0
|
18.04.2010 | 3 : 0 | |||||||
18.04
Jedinstvo
Mladost
0
4
|
18.04.2010 | 0 : 4 |
|
||||||
18.04
Kolonija
Borac (P)
7
0
|
18.04.2010 | 7 : 0 |
|
||||||
18.04
Omladinac (O)
Glogonj
5
0
|
18.04.2010 | 5 : 0 |
|
||||||
18.04
Pobeda
Unirea
2
1
|
18.04.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
Borac (S)
Plavi Dunav
6
0
|
18.04.2010 | 6 : 0 |
|
||||||
18.04
Vojvodina
ŽelezniÄar
3
0
|
18.04.2010 | 3 : 0 |
|
18.04
KaraÅ” (J)
Vinogradar
1
0
|
18.04.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
Mladost
Jedinstvo
3
1
|
18.04.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
KaraÅ” (K)
Sloga
0
3
|
18.04.2010 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
Ratar
Bratstvo Unirea
3
1
|
18.04.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
Dobrica
Dunav
7
0
|
18.04.2010 | 7 : 0 |
|
||||||
18.04
VrŔac United
HajduÄica
6
0
|
18.04.2010 | 6 : 0 |
|
||||||
18.04
Potporanj
Banat
0
0
|
18.04.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
18.04
Borac
Hajduk
1
0
|
18.04.2010 | 1 : 0 |
|
18.04
Vojvodina
2. Oktobar
3
1
|
18.04.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
Borac
Jedinstvo
4
2
|
18.04.2010 | 4 : 2 |
|
||||||
18.04
Napredak
Crvena Zvezda
0
3
|
18.04.2010 | 0 : 3 |
|
18.04
Stubal
Jovo Kursula
2
2
|
18.04.2010 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
Progorelica
MiloÄajac
1
1
|
18.04.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
Kablar
Gruža
0
1
|
18.04.2010 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
ZgodaÄica
Musina reka
1
2
|
18.04.2010 | 1 : 2 |
|
18.04
Vojvoda Milenko
Borac
3
0
|
18.04.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
Dunav
Sloga
4
1
|
18.04.2010 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
BSK
Napredak (B)
1
0
|
18.04.2010 | 1 : 0 |
|
18.04
Dizel
Zemljoradnik
2
0
|
18.04.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
Mip Majdan
Mlava
0
2
|
18.04.2010 | 0 : 2 |
|
||||||
18.04
Stig
Metalac
2
1
|
18.04.2010 | 2 : 1 |
|
18.04
10:00
Jedinstvo
Sloga
|
18.04.2010 10:00 | : | |||||||
18.04
10:00
Stig (C)
Napredak
|
18.04.2010 10:00 | : | |||||||
18.04
10:00
Stig (MC)
BuduÄnost
|
18.04.2010 10:00 | : |
18.04
Ribnik
Topoljak
0
1
|
18.04.2010 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
Omladinac
Stara ÄarÅ”ija
0
3
|
18.04.2010 | 0 : 3 | |||||||
18.04
Vinogradar
JugoviÄi
3
1
|
18.04.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
MZ Trstenik
Morava
0
3
|
18.04.2010 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
Gradina
Mladost
3
1
|
18.04.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
Tomako Internacional
Sloboda
3
0
|
18.04.2010 | 3 : 0 |
18.04
17:00
Dunav
OFK Zvezdara
8
0
|
18.04.2010 17:00 | 8 : 0 |
|
||||||
18.04
17:00
Sveti Stefan
Mladost
1
2
|
18.04.2010 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
10:00
Mabat
Omladinac
0
2
|
18.04.2010 10:00 | 0 : 2 |
|
18.04
16:00
Pobeda
Vojvodina
2
0
|
18.04.2010 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
18.04
16:00
Jedinstvo
Å evac
1
4
|
18.04.2010 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
18.04
16:00
Vitorul
Partizan
4
0
|
18.04.2010 16:00 | 4 : 0 |
|
18.04
Torpedo-Olimp
Zadrugar
0
3
|
18.04.2010 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
BuduÄnost (D)
Savacium
4
2
|
18.04.2010 | 4 : 2 |
|
||||||
18.04
Napredak
BuduÄnost (Z)
1
3
|
18.04.2010 | 1 : 3 |
|
||||||
18.04
Cer
Sloga
2
3
|
18.04.2010 | 2 : 3 |
|
18.04
Jedinstvo
ZablaÄe
4
1
|
18.04.2010 | 4 : 1 |
|
||||||
18.04
Žabar
MetliÄ
1
2
|
18.04.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
DumaÄa
Mladost
1
1
|
18.04.2010 | 1 : 1 |
|
18.04
16:30
Vojvodina
Spartak Z.V.
0
1
|
18.04.2010 16:30 | 0 : 1 | |||||||
18.04
18:00
Partizan
Rad
2
1
|
18.04.2010 18:00 | 2 : 1 |
18.04
15:30
Kolubara
Srem
2
2
|
18.04.2010 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
18.04
15:30
Dinamo
Zemun
0
0
|
18.04.2010 15:30 | 0 : 0 |
|
18.04
Sloga (T)
Sutjeska
1
1
|
18.04.2010 | 1 : 1 |
|
18.04
RadniÄki 1919
Kikinda
5
2
|
18.04.2010 | 5 : 2 |
|
||||||
18.04
ŽFK FruŔkogorac
Rubin
3
0
|
18.04.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
18.04
Novi BeÄej
Sloga
2
0
|
18.04.2010 | 2 : 0 |
|
18.04
Spartak
Lemind Lavice
1
0
|
18.04.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
18.04
SuŔica
Jerina
3
0
|
18.04.2010 | 3 : 0 | |||||||
18.04
Vandini
Požarevac
2
2
|
18.04.2010 | 2 : 2 |
|
18.04
15:00
Sloga (K)
Zemun
1
1
|
18.04.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
10:00
BSK BorÄa
Crvena zvezda
0
3
|
18.04.2010 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
18.04
10:00
Voždovac
ÄukariÄki Stankom
0
1
|
18.04.2010 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
14:00
RadniÄki (N)
Rad
0
0
|
18.04.2010 14:00 | 0 : 0 | |||||||
18.04
11:00
Jagodina
Bežanija
1
1
|
18.04.2010 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
11:00
Vojvodina
RadniÄki (NB)
2
1
|
18.04.2010 11:00 | 2 : 1 |
|
18.04
13:00
Sloga (K)
Partizan
0
1
|
18.04.2010 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
13:00
BSK BorÄa
Crvena zvezda
0
1
|
18.04.2010 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
18.04
15:00
Timok
RadniÄki (O)
4
3
|
18.04.2010 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
18.04
12:00
RadniÄki (N)
Rad
2
1
|
18.04.2010 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
11:00
Borac (Ä)
OFK Beograd
2
1
|
18.04.2010 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
10:00
ÄukariÄki Stankom
Teleoptik
0
4
|
18.04.2010 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
18.04
11:00
Vojvodina
Zemun
2
0
|
18.04.2010 11:00 | 2 : 0 |
|
18.04
11:00
Morava
RadniÄki (N)
1
1
|
18.04.2010 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
18.04
10:00
Bežanija
Crvena zvezda
1
3
|
18.04.2010 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
18.04
13:00
OFK Beograd
Napredak
1
2
|
18.04.2010 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
18.04
13:00
Zemun
DuboÄica
4
2
|
18.04.2010 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
18.04
13:00
Jagodina
Smederevo
2
1
|
18.04.2010 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
18.04
13:00
ÄSK Pivara
Sloga (K)
5
1
|
18.04.2010 13:00 | 5 : 1 |
|
18.04
18:00
Jug
Vrbas Carnex
78
67
|
18.04.2010 18:00 | 78 : 67 |
18.04
Bor
Kraljevo
63
66
|
18.04.2010 | 63 : 66 | |||||||
18.04
Å abac
Stara Pazova
68
56
|
18.04.2010 | 68 : 56 | |||||||
18.04
TamiÅ”
Student
45
76
|
18.04.2010 | 45 : 76 |
18.04
18:30
RadniÄki
Crvena Zvezda
3
1
|
18.04.2010 18:30 | 3 : 1 |
18.04
Libero
LeposaviÄ
3
1
|
18.04.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
18.04
Trstenik
Takovo Zvezda Helios
1
3
|
18.04.2010 | 1 : 3 |
|
18.04
19:00
Å umadija Aqua Viva
Lazarevac
0
3
|
18.04.2010 19:00 | 0 : 3 | |||||||
18.04
18:30
Putevi Trendteks
Vojvodina
1
3
|
18.04.2010 18:30 | 1 : 3 |
18.04
19:00
Požarevac
Napredak
34
25
|
18.04.2010 19:00 | 34 : 25 | |||||||
18.04
19:00
Crvena Zvezda
Rudar
28
28
|
18.04.2010 19:00 | 28 : 28 |
18.04
18:00
KuÄevo
Župa
39
24
|
18.04.2010 18:00 | 39 : 24 |